Looduse kilomeetrid 2020

Osaleme kooliga Eesti Koolispordi Liidu poolt ellukutsutud liikumisprojektis
“Looduse kilomeetrid 2020”.
„Looduse kilomeetrid“ projekti eesmärgiks on kutsuda õpilasi (ja ka koolitöötajaid) liikuma ning koguma kilomeetreid koduümbruse terviseradadel looduses. Liikumist võib arvestada jalutamise, jooksmise, jalgrattasõidu, rulluisutamise vms põhjal.
Projekt kestab 05.05.2020-25.05.2020.
Kõigi „Looduse kilomeetrid“ projektis osalenud koolide vahel, kes saadavad kokkuvõtte läbitud kilomeetritest hiljemalt 25. maiks, loositakse välja erinevat spordivarustust ja auhindu.
Leia endale võimalus, kuidas enda kilomeetreid mõõta ja pane see iga päeva lõpus siia tabelisse kirja: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1m1NARuijpkykyHW8fsWs…
Ühtlasi on kilomeetrite kogumine õpilastele ka viimane ülesanne kehalises kasvatuses kooliaasta lõpuni.
Tabeli all on näha ka, kui palju meie koolil juba liikumiskilomeetreid kogutud on!

TÄHELEPANU!
Eestis kehtestatud eriolukorra tõttu tuleb järgida ülesande sooritamisel ettevaatusabinõusid:
Õues värske õhu käes viibides tuleb vältida rahvarohkeid kohti.
Ära mine õue kui tunned ennast tõbisena.
Ülesannet võib sooritada ainult koos oma tervete pereliikmetega või individuaalselt.
Sõpru ja klassikaaslaseid ära ülesande sooritamiseks endaga kaasa kutsu.