Loeng 7.-9.klassidele

Suure-Jaani Keskkooli vilistlase kolonel Aivar Jaeski loeng 19. veebruaril kell 12.30-14.10 koolimaja aulas

Kolonel Aivar Jaeski räägib Eesti kaitseväe ülesehitusest, relvastusest ja ajateenistusest. Annab ülevaate oma teenistuskäigust ja sellest kuidas Suure-Jaani Keskkooli lõpetanud koolipoisist on saanud Eesti kaitseväe kolonel. Näitab pilte oma teenistusest Tagalapataljoni ja Rahuoperatsioonide keskuse ülemana, samuti tööst Eesti sõjalise esindaja asetäitjana NATO peakorteri juures Brüsselis, teenistusest kaitseplaneerijana kaitseväe peastaabis ning NATO ühendvägede staabis Brunssumis, missioonikogemusest Iraagis ja Afganistaanis. Lõpetuseks annab ülevaate oma praegusest teenistusest NATO strateegilise kommunikatsiooni kompetentsikeskuse asedirektorina.

Pulkveža Aivara Jaeski apbalvošana.2014. gada 22.decembrī Foto: Normunds Mežiņš (Rekrutēšanas un jaunsardzes centrs)