Küsitlusele vastamise aeg on pikendatud 12.aprillini!

Küsitlus

Lugupeetud lapsevanemad,

Pikendasime küsimustikule vastamise aega kuni 12. aprillini!
Küsimustiku leiate siit !

Käimas on viimane õppeveerand. Kooli juhtkond teeb juba plaane uueks õppeaastaks.
Suure-Jaani Kooli Kildu, Sürgavere ja Tääksi õppekohad jätkavad uuel õppeaastal 6-klassilistena. See toob kaasa õpilaste liikumise.

Et uue õppeaasta töö- ja elukorraldus oleks võimalikult mõistlik, soovime varakult kaardistada olukorra ja teada saada perede soovid ja plaanid. Meile on oluline võimalikult varakult teada, millises õppekohas meie lapsed uuel õppeaastal kavatsevad õppida. Selleks palume lapsevanemaid täita küsimustik, mis on mõeldud vastamiseks kõigile Kildu, Tääksi ja Sürgavere laste vanematele.
Ühtlasi soovime küsimustikuga välja selgitada perede transpordivajaduse, et uue õppeaasta bussiliiklus oleks võimalikult kõigi õpilaste soove arvestav.

Täname kõiki lapsevanemaid koostöö eest!

Epp Välba
Suure-Jaani Kooli direktor