Küsitlus

Lugupeetud lapsevanemad,

Käimas on viimane õppeveerand. Kooli juhtkond teeb juba plaane uueks õppeaastaks.
Suure-Jaani Kooli Kildu, Sürgavere ja Tääksi õppekohad jätkavad uuel õppeaastal 6-klassilistena. See toob kaasa õpilaste liikumise.

Et uue õppeaasta töö- ja elukorraldus oleks võimalikult mõistlik, soovime varakult kaardistada olukorra ja teada saada perede soovid ja plaanid. Meile on oluline võimalikult varakult teada, millises õppekohas meie lapsed uuel õppeaastal kavatsevad õppida. Selleks palume lapsevanemaid täita küsimustik, mis on mõeldud vastamiseks kõigile Kildu, Tääksi ja Sürgavere laste vanematele.
Ühtlasi soovime küsimustikuga välja selgitada perede transpordivajaduse, et uue õppeaasta bussiliiklus oleks võimalikult kõigi õpilaste soove arvestav.

Küsimustikule on võimalik vastata kuni 6. aprillini.
Küsimustiku leiate siit !

Täname kõiki lapsevanemaid koostöö eest!

Epp Välba
Suure-Jaani Kooli direktor