Külaskäik Jaagu Lasteaed- Põhikoolis

4.a klassi õpilastel oli 16. detsembril võimalus külastada Jaagu Lasteaed-Põhikooli ja viia neile 3.advendiks muusikaline jõulutervitus. Aitäh õpetaja Liile ja 6.b klassi tüdrukutele ning direktor Epp Välbale, kes meile abiks olid. Kingituseks valmistasime igale lapsele ingli ja panime pakki mänguasju, millest ise juba välja oleme kasvanud. Külaskäik Jaagu kooli tekitas meis palju erinevaid tundeid, sest nägime seal lapsi, kes vajavad palju hoolt ja abi. Meile meeldis Jaagu kooli lastele laulda ja tantsida, sest see tegi neile väga palju rõõmu. Nad olid väga toredad, viisakad ja lahked. Pärast esinemist sõime koos piparkooke ja kommi ning mängisime erinevaid mänge. Meile tutvustati ka kooli ja lasteaeda. Saime teada, kuidas Jaagu koolis lapsi õpetatakse.
Kenneth, Merily, Brita, Marcus

Käisime esmaspäeval terve klassiga külas Jaagu kooli lastel. Me esinesime ja viisime neile kingituse. Selles koolis õpivad lapsed kellel on erinevad haigused ja nad vajavad tihti täiskasvanute abi liikumisel, rääkimisel, söömisel ja õppimisel. Mul oli väga kahju ühest väiksest poisist, kes oli ratastoolis. Mul on hea meel, et saime neile lastele rõõmu valmistada.
Ketriin