Kõnevõistlus

19. veebruaril toimus Suure-Jaanis kõnevõistlus, mida on Suure-Jaani Gümnaasium korraldanud juba üle kahekümne aasta. Meie kooli kaheksandad klassid said võimaluse kõnevõistlusel kuulajatena osaleda ja üheksandad klassid osalesid võistluses. Selle aasta teema oli: “Koostöös peitub edenemise jõud”. Üheksandatest klassidest esinesid oma kõnega Mailis Tõnisson, Artur Soo, Monis Brauer, Laura Valdmaa ja Anabel Ivask. Kõik osalejad olid gümnasistide kõrval väga tublid ja julged. Publiku lemmikuks valiti Laura kõne ning tema kõne saab uuesti kuulda 21. veebruaril kooli aktusel ning ka 24. veebruaril Eesti Vabariigi 102. aastapäeva aktusel Suure-Jaanis, Lembitu platsi. Aitäh õpetaja Sirje Urbel ja õpetaja Ene Kõvatomas, toreda kõnevõistluse korraldamise ja õpilaste juhendamise eest!