Võimla kasutamise graafik

2017/2018 õppeaasta

E
I väljak
II väljak
III väljak
08.30 -9.15
09.25-10.10
3A Sepp
10.20-11.05
2A Sepp
Akadeemia
Akadeemia
11.05-11.30
söögivahetund
söögivahetund
söögivahetund
11.30-12.15
3B Sepp
Akadeemia
1B Vomm
12.15-12.35
söögivahetund
söögivahetund
söögivahetund
12.35-13.20
6.kl. Vomm
1A Sepp (Rütmika)
6.kl. Soots
13.30-14.15
11.kl. Vomm
1.-4.kl. Korvpall
11.kl. Soots
14.20-15.00
1.-4.kl. Lauatennis Antti Evert
1.-4.kl. Korvpall
15.00-16.30
2.-6.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
4.-8.kl. (P+T) Kergejõustik Pille-Riin Sepp
4.-8.kl. (P+T) Kergejõustik Pille-Riin Sepp
16.30-18.00
kuni 8.kl. (P+T) Võrkpall Erla Soots
Akadeemia
Akadeemia
18.00-19.30
eelkool-2.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
eelkool-2.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
Kergejõustik Täiskasvanud (valla aeg)
19.30-21.00
Sulgpall Tiina Aule (tasuline aeg)
Sulgpall Tiina Aule (tasuline aeg)
1.-12. klass Discgolf Claid Ježov
T
I väljak
II väljak
III väljak
08.30 -9.15
6.kl. Vomm
6.kl. Soots
09.25-10.10
4AB Sepp
4AB Vomm
10.20-11.05
10.kl. Vomm
2B Sepp
10.kl. Soots
11.05-11.30
söögivahetund
söögivahetund
söögivahetund
11.30-12.15
3A Sepp
1A Vomm
12.15-12.35
söögivahetund
söögivahetund
söögivahetund
12.35-13.20
9.kl. Vomm
1A Sepp
9.kl. Soots
13.30-14.15
7AB Sepp
7AB Soots
14.30-16.00
2.-6.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
1.-4.kl. (P+T) Kergejõustik Pille-Riin Sepp
1.-4.kl. (P+T) Kergejõustik Pille-Riin Sepp
16.00-17.30
Lauatennis Antti Evert Rivo Saaremäe
Võrkpall kuni 8.kl. (P+T) Erla Soots
Võrkpall 9.-12.kl. (P+T) Erla Soots
17.30-19.00
Akadeemia
Akadeemia
Akadeemia
19.00-20.30
6.-12.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
6.-12.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
6.-12.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
K
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-9.15
8AB Vomm
8AB Soots
09.25-10.10
7AB Vomm
1A Sepp
7AB Soots
10.20-11.05
5.kl. Sepp
5.kl. Soots
11.05-11.30
Söögivahetund
söögivahetund
söögivahetund
11.30-12.15
2B Sepp
1B Vomm
12.15-12.35
söögivahetund
söögivahetund
söögivahetund
12.35-13.20
3A Sepp
13.30-14.15
4AB Sepp
4AB Vomm
14.20-15.05
12.kl. Vomm
Akadeemia
12.kl. Soots
15.15-16.00
Akadeemia
Akadeemia
Akadeemia
16.00-17.30
kuni 9.kl. (P) Jalgpall Indrek Jegorov
4.-8.kl. (P+T) Kergejõustik Pille-Riin Sepp
4.-8.kl. (P+T) Kergejõustik Pille-Riin Sepp
17.30-19.00
6.-12.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
6.-12.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
6.-12.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
19.00-20.30
Võrkpall täiskasvanud (valla aeg)
Sulgpall Tiina Aule (valla aeg)
Sulgpall Tiina Aule (valla aeg)
N
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-9.15
8AB Vomm
8AB Soots
09.25-10.10
4AB Sepp
4AB Vomm
10.20-11.05
10.kl. Vomm
1B Sepp
10.kl. Soots
11.05-11.30
söögivahetund
söögivahetund
söögivahetund
11.30-12.15
2B Sepp
12.15-12.35
söögivahetund
söögivahetund
söögivahetund
12.35-13.20
9.kl. Vomm
2A Sepp
9.kl. Soots
13.30-14.15
11.kl. Vomm
3B Sepp
11.kl. Soots
14.20-15.05
12.kl. Vomm
12.kl. Soots
15.15-16.30
2.-6.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
2.-6. kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
2.-6.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
16.30-18.00
Akadeemia
Akadeemia
Akadeemia
18.00-19.30
Lauatennis Kalev Sengbusch (valla aeg)
Kergejõustik lasteaed Pille-Riin Sepp
Kergejõustik lasteaed Pille-Riin Sepp
19.30-21.00
1.-12. klass Discgolf Claid Ježov
1.-12. klass Discgolf Claid Ježov
1.-12. klass Discgolf Claid Ježov
R
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-9.15
09.25-10.10
5.kl. Sepp
5.kl. Soots
10.20-11.05
5.kl. Sepp
5.kl. Soots
11.05-11.30
söögivahetund
söögivahetund
söögivahetund
11.30-12.15
12.15-12.35
Söögivahetund
söögivahetund
söögivahetund
12.30-13.15
1.-4.kl. (P+T) Lauatennis Antti Evert
13.30-14.15
1.-4.kl. (P+T) Lauatennis Antti Evert
kuni 5.kl. (P+T) Rahvastepall Erla Soots
14.30-16.00
1.-4.kl. (P+T) Kergejõustik Pille-Riin Sepp
1.-4.kl. (P+T) Kergejõustik Pille-Riin Sepp
1.-4.kl. (P+T) Kergejõustik Pille-Riin Sepp
16.00-17.30
6.-12.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
6.-12.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
6.-12.kl. Jalgpall Sergei Vassiljev
17.30-19.00
Lauatennis Kalev Sengbusch (tasuline aeg)
Võrkpall kuni 8.kl. (P+T) Erla Soots
Võrkpall 9.-12.kl. (P+T) Erla Soots
19.00-20.30
Jalgpall täiskasvanud Indrek Jegorov (tasuline)
Jalgpall täiskasvanud Indrek Jegorov (tasuline)
Jalgpall täiskasvanud Indrek Jegorov (tasuline)
L I väljak II väljak III väljak
P I väljak II väljak III väljak