Võimla kasutamise graafik

2019/2020 õppeaasta
E
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
09.25-10.10
9a Kuresoo
9a Viksi
9a Kuresoo/Viksi
10.20-11.05
2b Kuresoo
Akadeemia Jegorov
Akadeemia Sepp
11.30-12.15
5a Kuresoo
5a Viksi
Akadeemia Jegorov/Sepp
12.35-13.20
6a Kuresoo
5a Viksi
5a Viksi 6a Kuresoo
13.30-14.15
7a Kuresoo
7a Viksi
7a Kuresoo/Viksi
14.20-15.05
10 kl. Kuresoo
10 kl. Viksi
1.-3. kl. korvpall (14.00-15.00) Helari
15.05-16.30
4.-7. kl. kergejõustik Sepp
4.-7. kl. kergejõustik Sepp
4.-6. kl. korvpall (15.00-16.00) Helari
16.30-18.00
8.-9. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
8.-9. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
18.00-19.30
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
19.30-21.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
T
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
4a Kuresoo
4a Tamm
4a Kuresoo/Tamm
09.25-10.10
4b Kuresoo
4b Tamm
4b Kuresoo/Tamm
10.20-11.05
2a Kuresoo
1a Tamm
1a Tamm 2a Kuresoo
11.30-12.15
2b Kuresoo
3a Tamm
2b Kuresoo 3a Tamm
12.35-13.20
3a Tamm
3a Tamm
3a Tamm
13.30-14.15
3b Tamm
3b Tamm
3b Tamm
14.20-15.05
Kergejõustik 1.-3. kl. Pille-Riin Sepp
Kergejõustik 1.-3. kl. Pille-Riin Sepp
1.-5. kl. rahvastepall Liis Kuresoo
15.00-16.00
1.-3.kl kergejõustik Pille-Riin Sepp
Võrkpall Tauno Lipp (15.30-18.00)
16.00-17.30
8.-9. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
Võrkpall Tauno Lipp (15.30-18.00)
Lauatennis Antti Evert Rivo Saaremäe (16.30-18.00)
18.00-19.00
Lasteaia kergejõustik Sepp
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
19.00-21.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
K
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
09.25-10.10
5a Kuresoo
5a/5b Viksi
5a/5b Viksi
10.20-11.05
1b Kuresoo
1b Kuresoo
1b Kuresoo
11.30-12.15
6a Kuresoo
6a Viksi
6a Kuresoo/Viksi
12.35-13.20
6a Kuresoo
6a Viksi
6a Kuresoo/Viksi
13.30-14.15
8a Kuresoo
8a Viksi
8a Kuresoo/Viksi
14.20-15.00
Akadeemia Sepp/Jegorov
Akadeemia Sepp/Jegorov
Akadeemia Sepp/Jegorov
15.00-16.00
4.-7. kl. kergejõustik Sepp
Akadeemia Sepp/Jegorov
Akadeemia Sepp/Jegorov
16.00-17.30
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
17.30-19.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
19.00-20.30
Võrkpall täiskasvanud (valla aeg)
Sulgpall Veiko Sepp (valla aeg)
Sulgpall Veiko Sepp (valla aeg)
N
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
2a Kuresoo
2a Kuresoo
2a Kuresoo
09.25-10.10
2b Kuresoo
2b Kuresoo
2b Kuresoo
10.20-11.05
1b Kuresoo
1b Kuresoo
1b Kuresoo
11.30-12.15
2a Kuresoo
2a Kuresoo
2a Kuresoo
14.00-15.00
1.-3.kl kergejõustik Sepp (14.30-16.00)
1.-3. kl kergejõustik Sepp (14.30-16.00
1.-3. kl. korvpall Helari(14.00-15.00)
15.00-16.00
1.-3.kl kergejõustik Sepp (14.30-16.00)
1.-3. kl kergejõustik Sepp (14.30-16.00
4.-6. kl. korvpall Helari (15.00-16.00)
16.00-17.30
8.-9. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
8.-9. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
8.-9. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
17.30-19.00
Jalgpall- Vassiljev
Jalgpall-Vassiljev
Lauatennis Evert/Saaremäe
19.30-21.00
Jalgpall- Vassiljev
Jalgpall-Vassiljev
Jalgpall-Vassiljev
R
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
8a Kuresoo
8a Viksi
3b Tamm
09.25-10.10
7a Kuresoo
7a Viksi
3b Tamm
10.20-11.05
4a Kuresoo
4a/4b Tamm
4a/4b Tamm
11.30-12.15
9a/9b Kuresoo
9a/9b Viksi
1a Tamm
12.35-13.20
10 kl. Kuresoo
10 kl. Viksi
3a Tamm
13.30-14.15
11/12. kl. Kuresoo
11/12. kl. Kuresoo
11.kl. Viksi
14.20-15.05
11/12. kl. Kuresoo
11/12. kl. Kuresoo
11.kl. Viksi
15.30-17.00
Võrkpall Tauno Lipp
Võrkpall Tauno Lipp
17.30-19.30
Jooks Nõmm (18.00-19.30)
Jooks Nõmm (18.00-19.30)
Lauatennis Evert 17.30-19.00(tasuline aeg)
L I väljak II väljak III väljak
P I väljak II väljak III väljak