Kevadkontsert

16. mail toimus meie koolis kevadkontsert. Algklasside lapsed esinesid lõbusate laulude ja tantsudega ning esitati ka tore ja südamlik näidend. 7.-9. klasside rahvatantsurühm esitas kaks tantsu ning laval olid ka neidude ansamblid. Ilusate lauludega esinesid muusikastuudio lapsed ja Merilin Tkatšenko. Klaveril esines Aurelia Tulp. Kontserdi vahel oli ka paus, mille ajal kõik külalised said vaadata õpilaste valmistatud töid. Näiteks käsitöö klassis oli üles seatud näitus, kus oli tüdrukute tehtud käsitöö ja koridorides võis näha uhkeid joonistusi ja plakateid. Aulas oli suur väljapanek Ralf Grünbergi voolitud kujudest, millest oli tehtud ka joonisfilm ning seda näidati ka kontserdil. Õhtu lõpetuseks esitas lastekoor meie kooli hümni.

Aurelia Tulp, 7. klass