Vabad ametikohad

Õpetaja-autistlikule lapsele (kuni täiskoormus)

Kelle ülesandeks on audistliku lapse õpetamine. Nõutav vastavus pedagoogi kvalifikatsiooninõuetele ja eelnev töökogemus, kasuks tuleb eelnev kokkupuude erivajadusega lastega.

Tugiisik autistlikule lapsele

Tugiisiku rolliks on toetada lapse iseseisvat toimetulekut nii koolis, kodus kui erinevates sotsiaalsetes keskkondades.

Kasuks tuleb

varasem töökogemus tugiisikuna, läbitud tugiisiku väljaõpeja eelnev kokkupuude autistliku lapsega.

Kandideerimisdokumendid (Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad) esitada
aadressile kandideerimine@sjk.edu.ee tähtaeg 25. november 2019.a.
Lisainfo Epp Välba, tel. 4372050

Kandidaatidelt ootame vastavust kvalifikatsiooninõuetele, head suhtlemisoskust, loovust, avatust, valmisolekut mitmekülgseks meeskonnatööks. Kandidaadidl on soovitavalt erialane väljaõpe, eelnev töökogemus, hea pingetaluvus ning meeskonnatöövalmidus.Võimalust rakendada oma ideid ja ettevõtlikkust kooli arendamisel.

Omalt poolt pakume toetavat ja heasoovlikku kollektiivi.