Jõulukontsert

Jõulud on kokkuhoidmise aeg, nii ka Suure-Jaani Koolis. 21. detsembril toimus meie koolis südamlik jõulukontsert.
Jõululaule oli kuulda üle terve koolimaja juba varakult, sest toimus tihe harjutamine ning häälte lahti laulmine. Kontsert ise algas aga mõni tund hiljem. Jõulukontserdid on meie koolis alati erilised, kuna üheskoos luuakse jõulumeeleolu koos kogu koolipere ning kõikide õppekohtadega.
Kontserdil sai kuulda duette, nautida kitarriringi esinemist, kuulata vahvaid luulekavasid ning
lastekoori ja mudilaskooride jõululaule. Samuti ei puudunud kontserdilt ka rahvatantsurühm, kelle esinemise tegi eriliseks see, et esmakordselt sai laval tantsimas näha ka poisse.
Ühisesinemise tegid ka neljandad klassid ning armsa jõululauluga esines veel 7.-9. klasside tüdrukute ansambel.
Kõiki õpilasi ootas peale kontserti sööklas jõuluhõnguline kringel ning morss, peale mida said kõik minna nautima talvevaheaega.

Ilusaid pühi ning teguderohket vaheaega!
Merilin Tkatšenko, 9.b klass

Jõulukontserti pildistasid Marietta Melani Müllär ja Sindra Kabanen meediaringist.