Inspiratsioonipäev koolis

Neljapäeval, 4. oktoobril toimus ettevõtlusnädala raames Suure-Jaani kooli aulas inspiratsioonipäev. Kohal olid 7.-12. klassid, kellele kõnelesid oma ettevõtlikust teekonnast
Kris Süld ja Urmas Vaino.

Kris Süld rääkis oma tegude algusest, kui oli alles põhikooli õpilane ning kuidas ta on jõudnud oma praegusesse punkti, tegutsedes nii Viljandis kui ka Tallinnas. Urmas Vaino aga vestles oma stardist Tallinnas, kus oli olnud üks mõnest, kes vene poistega ei kakelnud, ning ka oma korraldatud spordivõistlusest, mille jaoks tema ema oli diplomeid välja kirjutanud. Samuti jutustas ta ka enda korraldatud diskodest, seejuures pakkudes õpilastele meelelahutust, kui tema taga oleval ekraanil käisid Urmase nooruses populaarsed laulud. Kohalolijad õppisid palju mõlemalt kõnepidajalt ja saalist lahkuti rõõmsas olekus.

Aliise Valvik, 7. klass