I poolaasta pidulik lõpetamine Suure-Jaani Koolis

Täna on koolis pidulik päev. Kolmapäeval, 24. jaanuaril lõppes esimene poolaasta, tegime sellest kokkuvõtted ja täna hommikul alustasime päeva aktusega.

Direktor pidas kõne ja seejärel saime ülevaate sellest, mida esimese poolaasta jooksul teinud oleme: ühised ettevõtmised, meie sporditulemused, õpilasesinduse tegemised ja lõpuks võistlused ning konkursid, kus meie õpilased on osalenud. Oleme jõudnud tõesti palju!

Täna on ka tunnistuste jagamise päev. Meie koolis on 47 ainult viitele õppivat õpilast. Nemad said kiituskaardid aktusel. 130 õpilast õpivad hinnetele „4“ ja „5“.

Pärastlõunal kutsus direktor pidulikule vastuvõtule 136 esimese poolaasta jooksul silma paistnud õpilast ja 31 juhendajat.
Ürituse avasõnades tänas direktor 8.a ja 8.b klassi, kes aitasid kaasa vastuvõtu korraldamisele ja pidulaua valmimisele. Seejärel esitasid mitu pala kitarriringi lapsed Kalev Saarva juhendamisel. Järgmisena ajas publiku elevile mustkunstnik, kes võlus välja tuvi ja jänese ning tegi palju muid salapäraseid trikke, kaasates ka publikut – soovijatest juba puudust ei tulnud! Lõpuks õppisime mustkunstitriki, mida ise hiljem teistele näidata saaksime, ning nooremad kasutasid võimalust jänest silitada ja tuvi käes hoida. Eeskava lõpetas meie oma kooli noorte bänd.
Vastuvõtt lõppes ühispildi tegemise ja vestlusega suupistelaua ääres.

Direktori vastuvõtt tublidele õpilastele on meie kooli traditsioon. Vastuvõtt korraldatakse kaks korda aastas.

Fotod on leitavad galeriist: http://pildid.sjk.edu.ee/index.php/Suure-Jaani-opk/S-J-2017-2018?page=2