Häälimise võistlus tõi karika

19. aprillil osalesid meie kooli õpilased Juhan Eerik Sova, Artis Loho, Ove Oppe ja Lota Otsus Karksi-Nuias Spelling Bee võistlusel.

Kohale olid tulnud 7.-9. ja 10.-12. klasside maakonna parimad inglise keele sõnu tundvad õpilased, kes võistlesid esikoha karika nimel.
Voorude vahel esitati meelelahutuseks kohalike gümnasistide poolt lavastatud humoorika tooniga muinasjutte. Lõunasöögipaus üllatas totaalselt meie õpilasi mitmekülgse salativaliku, kastmete ning erinevate piimajookide rohkuse poolest.
Spellimisvõistlus kujunes vägagi põnevaks ja pingeliseks. 7.-9. klassi vanusegrupi võidu ja rändkarika tõi koju Artis Loho. Tublisti esinesid ka Juhan Eerik (4. koht), Lota (5. koht) ja Ove (16. koht 24 spellija seas). Nüüd on, mida järgmisel aastal taas püüdma minna.
Lota Otsus 8. klassist