Ettevõtte külastus

Kolmapäeval, 3. oktoobril käisid meie kooli 9.b klass ja mõlemad kaheksandad klassid ning Kirivere kooli õpilased ettevõtlusnädala raames Viljandis külastamas ettevõtet Cleveron. Külmale ja vihmasele ilmale vaatamata võeti meid seal vastu väga soojalt! Meile selgitati, et firma tegeleb pakirobotite tootmisega ning tutvustati lähemalt Cleveroni põhiolemust ja meeskonnatööd. Ühele pakirobotile viidi meid täitsa lähedale ja näidati täpselt, kui lihtne on seda tavainimesel kasutada kas paki hoiustamiseks endale või kellelegi teisele. Üks selline pakirobot asub Viljandis Uku keskuse juures ja on kõigile soovijatele kasutamiseks avatud. Veel näidati meile uusimaid nende disainitud pakiautomaate ja demonstreeriti, kuidas neid kasutada saab. Saime proovida ka ise pakiautomaadist pakki välja võtta. Sahtlitest ilmusid välja pusled, mida me tiimidesse jaotatult kokku panema pidime. Cleveroni pusle koosnes vaid üheksast tükist, kuid selle kokku panemine näis pea võimatu… Kui ma nüüd ei eksi, siis keegi seda päriselt kokku ei saanudki! Kokkuvõtteks jäid kõik väljasõiduga väga rahule ja võib-olla nii mõnigi kaalub oma tulevast karjääri just sellel alal.

Anete Puusta 9.b klassist