Ettevõtluskonverents

Ettevõtlusnädala tähtsündmusena toimus meie kooli aulas Suure-Jaani valla ettevõtluskonverents, mille algusosa oli noortele suunatud.

Konverentsi raames toimus ka meenekonkurss, mille eesmärk oli saada meeneid uuele Põhja-Sakala vallale. Kokku esitati 8 tööd, mille seast valiti kaks võitjat, üks rahvahääletuse tulemusel, teine zürii otsusel. Meie kooli esindas kaks tööd: Põhja-Sakala valla logo või kaardiga veepudel ja Põhja-Sakala kirja ja uute lipuvärvidega peapaelad.

Mina koos kahe sõbranna Raneli ja Sandraga esitasime uue valla meeneks veepudeli, mis sai ka rahvahääletusel parimaks. Veepudeli eesmärgiks on innustada inimesi rohkem puhast vett jooma (pudeli peal on ka tsitaat Henry Davidilt: “Vesi on ainus tarkade jook”) ja samal ajal ka kaardi ja logoga meie uut valda reklaamima. Loodame, et meie veepudelid lähevad tootmisesse ja saame õige pea need kasutusele võtta.

Jagasime oma kuulsust gümnaasiumiõpilastega, kelle käsitöökommide karp ka välja valiti.

Merilin Tkatšenko 8.a klassist