ETA suvelaager Suure-Jaanis

25.-30. juunil toimub ETA Tantsukooli laager Suure-Jaani koolis. Laagrisse ootame tantsuhuvilisi alates 8. eluaastast ja tegevusi on nii pisematele kui ka kōige suurematele.

Mis laagris toimub?
 erinevad tantsu töötoad KAHEKSA erineva õpetaja käe all,
 põnevad arutelud tantsu loomisest, vaatamisest, tundmisest,
 huvitavad ettevõtmised koos ETA Tantsukooli noortega,
 ühistunnid ning koosolemised EVE Stuudio noortega Viljandist.
 Lisaks veel filmiõhtud, seiklusmängud ja palju muud

Laagri maksumus on 45 eurot, mis sisaldab: toitlustust kaks korda päevas, 2-3 tantsutreeningut päevas, loov- ja vaba-ajategevused, matkad, filmi-ja laagriõhtud jm.

Laagri jooksul kohtad palju toredaid ning tunnustatud õpetajaid ETA Tantsukoolist:
Julia Koneva – kaasaegne tants, show– ja tänavatants
Helena Pihel- Kaasaegne ja loovtants, improvisatsioon ja seiklusmängud.
Ruta Pakalne – filmiõhtud
Liisa Laine – jazz, broadway jazz, eesti tants ja tänavatants
Karoline Suhhov – improvisatsioon, kaasaegne tants ja loovtants
Karolin Käärik ja Ursula Rummel – loovtants ja vabaajategevused

Külalistena on kohal:

Sirli Kriis-Kalm
Swing- ja stepptants (26. – 28. juuni)

Sirli suhe tantsuga algas 3. eluaastast. Ta on proovinud paljusid tantsustiile ja välja valinud enda jaoks lemmikud – swing- ja stepptants. Mõlemad tantsud pakuvad võimalust improvisatsiooniks, võistlusmomendiks, sotsiaalseks tantsimiseks ja on rõõmust pakatavad. Hetkel swingib ja stepib ta Tantsutrupis MODUS nii laste kui täiskasvanutega. Tantsuõpetajana on Sirli olnud aktiivne 17 aastat.

Marek Vetik
Breik, house (28. – 30.- juuni)

Marek Vetik (Submission Crew/36s) on 20-aastase kogemusega tantsija, üle 10-aastase kogemusega tantsutreener, koreograaf, lavastaja, mitmekordne Eesti ja Baltikumi meister break tantsus, paljude rahvusvaheliste ürituste ja projektide osaleja ning korraldaja. Lemmikuteks tantsustiilideks on Breaking, House ja Experimental.

Lisainfo ja registreerimine kool@tantsuagentuur.ee