Direktori vastuvõtt

Esmaspäeval toimus meie koolis direktori vastuvõtt, kuhu seekord oli tublisid ja aktiivseid õpilasi kutsutud 170.
Aula ees ootas külalisi direktor, et vastuvõtule kohaselt kutsututega kätt suruda ning soovi korral ka pilt jäädvustada.
Direktor lausus avasõnad ning juhatas sisse kevadise vastuvõtu esinejad. Esimesteks esinejateks olid Viljandi Jakobsoni Kooli ballettiringi õpilased, kes esinesid väga meeleoluka tantsukavaga. Tegu oli paljude jaoks kindlasti tuttava repertuaariga muusikalist „Helisev muusika”. Vastuvõtukülalistele esines ka laulja Marek Sadam, kes suutis publikut võluda oma muheda oleku ja kaasahaarava kontsertosaga. Tema esituses kõlasid näiteks „Tulbid ja bonsai” ning „Sõstrapõõsaste vahel” – viimane pani liikuma ja kaasa laulma ka kõige tuimemad vastuvõtulised.

Kui kõik esinejad olid vaadatud ja kuulatud, järgnes traditsiooniline ühispilt ja tordi lahti lõikamine. Direktori vastuvõtt möödus väga meeleolukalt ja magusalt.

Merilin Tkatšenko ja Nora Eensalu 9.b klassist

Vaata pilte: http://pildid.sjk.edu.ee/index.php/Suure-Jaani-opk/S-J-2018-2019/Direktori-vastuv-tt-27-mai