Direktor tänas vastuvõtuga tublisid

img_5513

Reedel, 20. jaanuaril toimus meie kooli direktori vastuvõt tublidele õpilastele, kes on teinud koolile enam, kui on olnud kohustuslik.

Igast õpilasest, kes oli kutsutud, tehti päev või paar tagasi pilt. Seda pilti kasutati esitluses koos infoga selle kohta, millega iga vastuvõtule kutsutu oli silma paistnud.

Direktor rääkis oma kõnes, et need õpilased, kes siia on kutsutud, oskavad oma aega targalt kasutada ning see toob neile tubliduse, edu ja saavutused. Praegu on koolis lugemispoolaasta, sellega seoses jutustas direktor ühe loo „Väikesest printsist“. Kõnes mainis ta veel, et meie koolis õppivast 291-st õpilasest pooled on tublid ja vastuvõtule kutsutud.

Kui direktor oli oma kõne lõpetanud, vallutasid lava Viljandi Gümnaasiumi poisid Kristjan Luik ja Stefan Airapetjan. Nad laulsid ja mängisid meile tuntud meloodiaid. Publik elas kaasa ja lõpuks saadeti nad lavalt ära suure aplausi saatel.

Muidugi ei puudunud ka toidulaud. Laual olevad suupisted valmistasid Viljandi Kutseõppekeskuse õpilased ja õpetaja, kaasa aitasid ka Suure-Jaani kooli 9. klassi õpilased.

Lota Otsus 8. klassist