Direktor kutsus vastuvõtule

27. novembril toimus Suure-Jaani Koolis direktor Epp Välba tänuvastuvõtt.

Juba eelmise aasta viimastel koolipäevadel said tublimad õpilased kutse direktori vastuvõtule.
Pärast kuuendat tundi suundusime aulasse, kus direktor kõiki õpilasi ja õpetajaid kätles.
Kui olime omale kohad leidnud, vaatasime 3.-4. ja 7. klassi uudiseid, mis olid salvestatud Türi Ringhäälingumuuseumis. Pärast seda juhatas direktor sisse esinejad, Piirsalude pereansambli. Selles toredas ansamblis mängis isa kitarri ja tütred viiulit. Esitati rahvamuusikat ning pereisa kirjutatud laule.
Pärast kontserti palus direktor meid laua juurde, millele olid teinud suupisted ja ka laua kaunistanud meie kooli õpilased Viljandi Kutsekooli õpetaja ja õpilaste juhendamisel. Samal ajal, kui külalised einestasid, jooksis ekraanil slaidishow, millel olid kutsutud õpilased koos oma selle poolaasta silmapaistvamate tulemustega. Pildid olid teinud 8.a klassi õpilased Andrea Laos ja Teele Siim.
Oli tore pidu, mis motiveeris meid olema tublid ka järgmisel poolaastal.

Andreas Päeva
8.a klassi õpilane