Direktor kutsus vastuvõtule

22. mail toimus Suure-Jaani Koolis direktori tänuvastuvõtt tublidele õpilastele.

Direktor kõneles positiivsetest emotsioonidest, sellest, kuidas me nendega mõjutame ennast, teisi ja ümbritsevat maailma. Vastuvõtule olid kutsutud just need õpilased, kellel on jätkunud energiat tegutseda ja tekitada nii positiivseid emotsioone.

Seejärel saime kuulata head muusikat, mida pakkusid meile teiste hulgas meie oma kooli õpilased, kes käivad ühtlasi ka Viljandi Muusikakoolis. Pillimängu ja laulude vahele saime nautida meie kooli poisi Kuldar-Maano ja tema partneri imelist tantsu. Vastuvõtt jätkus ühispildiga ja ahvatleva pidulauaga, kust kohalekutsutud said maitsta nii head kui paremat.

Kes heitis pilgu ekraanile, nägi seal meie tublide õpilaste pilte, kuhu oli juurde kirjutatud õpilase saavutused kevadpoolaasta jooksul.

Meie koolis on palju tublisid ja töökaid õpilasi, kes jõuavad ja teevad rohkem, kui neilt palutakse.

Merilin Tkatšenko ja Anete Puusta 7. klassist