Rubriigiarhiiv: SJK-KIIDAB

SJK kiidab

Teisipäeval, 20. märtsil toimusid 6.-9. klassi poiste Lääne regiooni võistlused võrkpallis.

Võistkond koosseisus Ergo Adams, Egerd-Meelis Eelmäe, Kristjan Ibrus, Algys Tauts, Mairo Maalinn ja Kevin Kivisild saavutasid seal 3. koha.

Kolmapäeval, 21. märtsil toimusid 3 kooli kabevõistlused Peetri Koolis. Suure-Jaani Kool võitis Jakobsoni ja Peetri koole.

Meie kooli parim oli Monis Brauer, kes saavutas üldkokkuvõttes 2. koha.

Võistkonna heale tulemusele andsid oma panuse veel Tanel Männik, Henry Tikut, Randel Teever, Karmen Anderson ja Robin Selberg.

Palju õnne kõigile!

Täname juhendajaid Erla Sootsi ja Hugo Hommikut.

SJK kiidab

24. märtsil toimus Vinnis iluvõimlemise võistlus “Lumikelluke 2018”.

Meie kooli õpilane Kätlyn Silm saavutas seal 5. koha.

Palju õnne!

Täname juhendaja Kersti Petersoni (Viljandi Spordikool)

SJK kiidab

20. märtsil toimus Tarvastu gümnaasiumis Nuti-Mati piirkondlik finaalvõistlus. 645 eelvõistluste osaleja seast valiti nelja etapi kokkuvõttes välja õpilased, kes oskasid kiiresti ja õigesti erinevaid matemaatikaülesandeid lahendada.

Parima koha võitles finaalis välja 8. – 9. klasside arvestuses Kuldar-Maano Umal, kes sai kaela pronksmedali.

Tublid olid ka teised kooli esindajad: Jaagup Ostra, Anett Joandi,  Robin Kiisma, Andre Tammerand, Anna-Liisa Joandi ja Marleen Mändul

Palju õnne!

Täname ka juhendajaid! Õpilasi juhendasid Jaanika Reier ja Anneli Joandi, kes ka ise võistlejatena finaalis kaasa lõid. 

SJK kiidab

23. märtsil toimus Viljandi spordihoones teatevõistlus “Tähelepanu, Start!”

Suure-Jaani kool tuli suurte koolide arvestuses 2. kohale.

Võistkonda kuulusid:
2a Kätriin Kiisma, Alari Tikut, Laura Ojasoo 
2b Nora Kraner, Markus Aren, Andri Jürgen
3a Marleen Kurg, Kelli Kester
3b Kenert Õismets, Romet Lepik
4a Carmen Markus, Ardo Tulp
4b Mirtel Sepp, Jan Martti Tiirats
5 Simone-Haydee Soolo, Gerda Kester, Klaid Järs ja Henry Tikut 

Palju õnne tublidele jooksjatele ja täname kehalise kasvatuse õpetajaid!