Rubriigiarhiiv: SJK-KIIDAB

SJK KIIDAB!

Eesti Noorte Meistrivõistlustel Jalgpallis U-12 vanuseklassis VIII alagrupis sai Suure-Jaani meeskond I koha.

Suure- Jaani Koolist olid meeskonnas olid esindatud:

Henri Grünberg 
Klaid Järs 

Tehven Simuste
Kennomar Soolo
Romek Sülla 

Jan Martti Tiirats 
Henry Tikut
Ardo Tulp
Maiko Tõkke 

Kunnar Uus

Kõik mängijad on registreeritud Eesti Jalgpalliliitu ning kõiki väikseid jalgpallureid autasustati laupäevasel (02.12.2017) jalgpalliaastalõpupeol diplomi, medali ja karikatega.

Palju õnne!

Täname treener Sergei Vassiljevit.

SJK KIIDAB!

2.detsembril osalesid Suure-Jaani muusikastuudio noored lauljad Ülenurme muusikakoolis toimunud XVI üleriigilisel noorte solistide konkursil “Jõulutäht 2017”.
Žürii hindas Triinu Johanna Sepa (4a klass) esitust laulust “Suve talveuni” (autorid Piret Laikre ja Marek Sadam) noorimas vanusegrupis III koha vääriliseks.
Palju õnne!
Täname Triinu juhendajat Ele Millistferi.

SJK KIIDAB

Ralf Grünberg 3.a klassist,
Heinz Timo Pent 3.b klassist,
Triinu Johanna Sepp 4.a klassist,
Aliise Valvik 6. klassist,
Anna-Liisa Joandi 8.a klassist,
Sandra Liir 8.a klassist,

kes saavutasid Eesti Rahva Muuseumis 21. koolidevahelisel võistujoonistamisel häid tulemusi.

Võistluse žürii valis parimateks meie koolist Ralf Grünberg II koht, Heinz Timo Pent III
koht, Aliise Valvik II koht. Parimaks kooliks tunnistati Suure-Jaani Kool.

Palju õnne!

Õpilasi õpetavad Merike Jaska, Marge Juhanson, Reeda Sadam.
Võistlustel saatis õpilasi Reeda Sadam.

dav

SJK KIIDAB

Ralf Grünberg,  

kes saavutas turteltuvide joonistamise konkurssil ,,Turteltuvi. Aasta lind 2017″ vanuses 8-13

I KOHA.

Palju õnne!

 

SJK KIIDAB

SJK kiidab JÄVI matemaatikavõistlusel häid tulemusi saanud õpilasi, kes kõik on kutsutud ka 30. novembril Koigi kooli JÄVI lõpetamisele.

5. klass

Kalev Must (aritmeetika 6. koht; mõõtühikud 1. koht)

Henri Grünberg (mõõtühikud 1. koht)

Angeelika Hendrikson (olümpiaad 3. koht)

Triinu Lipp (aritmeetika 6. koht)

Loreena Veermets (mõõtühikud 3. koht)

6. klass

Robin Selberg (aritmeetika 1. koht, olümpiaad 3. koht)

7. klass

Anders Kavak (aritmeetika 6. koht, mõõtühikud 3. koht)

Monis Brauer (aritmeetika 10. koht, olümpiaad 3. koht)

8. klass

Anna-Liisa Joandi (aritmeetika 9. koht, mõõtühikud 2. koht, olümpiaad 2. koht)

Andre Tammerand (aritmeetika 8. koht, mõõtühikud 2. koht, olümpiaad 3. koht)

Robin Kiisma (aritmeetika 6. koht)

9. klass

Ergo Adams (aritmeetika 8. koht, mõõtühikud 1. koht)

Andry Hendrikson (mõõtühikud 4. koht, olümpiaad 1. koht)

Lota Otsus (olümpiaad 2. koht)

 

Palju õnne kõigile!

Täname õpetajaid Anneli Võsa, Ene Adams, Rihet Aver ja Anneli Joandi juhendamise eest!