Arvamuslugu infominutitest

Igal esmaspäeval toimuvad Suure-Jaani koolis infominutid, kus edastatakse erinevat infot koolielust. Kuna infot on väga erinevat ja palju, siis ei ole see väga meeldejääv ja on vahest klassijuhataja tunniga korduv.
Saan aru, et see on juhtkonnale kõige kiirem ja lihtsam viis infot edastada.
Tore on teada saada, mida teevad kaasõpilased, kuidas on läinud spordivõistlustel ja kuulata mõne huvitava raamatu tutvustust.
Leian, et olulisemat infot võiks jagada klassijuhataja oma klassile klassijuhataja tunnis, kus
info ei läheks kaduma. Kooli infominutitel on teemasid palju ja tihti lähevad need kaduma.
Samas ei pruugi klassijuhataja teada kõigist koolis toimuvatest üritustest, seega saab infominutitel teada ka midagi sellist, mis minu klassi otseselt ei puuduta.
Enamjaolt on infominutid teavitavad, kuid palju on ka ebaolulist infot ja on tihti korduv klassijuhataja infoga.

Marietta Melani Müllär
meediaring