5. ja 6. klass Tartus

Reedel võtsid 5. ja 6. klass ennast koolist vabaks ja sõitsid Tartusse. Eesmärgiks oli pakkuda teistmoodi elamusi eeskätt oma kehale.

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis osalesime programmis „Kõik mängu!“, mis toimus pallimänguteemalisel elamusnäitusel. Kõigepealt kujundasime endale torusalli ja siis mõõtsime reaktsiooni, hüppevõimet, mängisime palli ja lahendasime tööleheülesandeid, proovisime spordikommentaatori tööd jne. Programm oli väga põnev ja pakkus igasugust tegevust.

Tagurpidi Majas panime oma keha proovile olukorras, kus lisaks sellele, et põrand ja lagi on tagurpidi, on kogu kupatus veel ka viltu. Kerged tasakaaluhäired pakkusid palju rõõmu ja elevust.

6. klassil jäi aega ka Tartu kesklinnas jalutamiseks ja vaatamisväärsustega tutvumiseks.