5.-9. klassi jõulupidu

Teisipäeval, 18. detsembril toimus Suure -Jaani Koolis põhikooli jõulupidu. Selle aasta jõulupeo teemaks olid muusikalid. Iga klass loosis endale muusikali ning valmistas ette tantsu.

Ürituse ettevalmistamine oli keeruline ja pingeline. Proove tehti nii palju kui vähegi võimalik. Viimased ettevalmistused toimusid täpselt tund enne peo algust. Loomulikult oli hirm ka ebaõnnestuda, kuid kõik läks suurepäraselt. Suureks abiks oli korraldamisel ka 9. klassi toetav meeskond. Etteastete vahepalana toimusid erinevad mängud.

Enne pidu proovid ja kuuse ehtimine.

Milliseid muusikale siis õhtu jooksul näha võis? Esimesteks esinejateks olid õpetajad. Nende jalgade ja käte liikumiskiirusega võidaks iga maratoni. Ja veel see rõõm, mis kogu saali rahvast kaasa pani elama, 12 punkti igale esinejale!  Veel tooksin välja mõned meeldejäävamad esitused. Kõige sarnasem muusikalile oli 9.b klassi esitus, kes sai oma muusikaliks “Helisev muusika.” Nad esitasid selle kostümeeritult nagu muusikalis. Iga klass pani esitusse oma hinge. Muusikal “Hairspray ” pani ka saalis rahva tantsima. “La la landi ” koreograafia oli väga hea.

Raske on kedagi esile tuua, kõik olid panustanud palju ning esitused olid suurepärased. Pidu läks igati korda. Järgmisel päeval oli pingelangus ja olime surmväsinud, kuid me olime enda üle väga uhked. Nüüd jääb vaid oodata uut aastat, et kõik saaks taas oma fantaasia lendu lasta.

Laura Valdmaa 8.b klass ja Mailis Tõnisson 8.a klass