4. b klass prügi koristamas

Märtsikuus, kui käisime Kondase pargis Pauli maali “Näärivana kalastamas” lavastamas, tegi Katriin ettepaneku tulla parki koristama.

Pargis vedeles palju prahti maas ning klaasikilde oli samuti siin ja seal.

Täna, 24. mail harjasime esmalt kooli liiklusväljaku kividest puhtaks ja sammusime reipalt lauluväljakule. Õpetaja jagas meid rühmadesse ja määras koristuspiirkonnad. Kondase pargist, laulu- ja mänguväljakult korjatud prügist leidime ka taarat.

Tüdrukud viisid taara automaati ja annetasid raha laste teatrikülastuste toetuseks. Mõnus lõõgastus külakiigel ja koristamine jätkus kesklinnas ja Noortekeskusesse minevatel teedel.

Väga palju prahti oli eelmisel aastal istutatud tammiku vastas. Meie ei jõudnud sealt kõike prahti kokku korjata. Kutsume üles ka teisi meie kooli klasse prahti korjama ja alustada võiks just tammiku juurest.

4. b klass koos õpetaja Margega.