2019/2020 teise poolaasta auhinnad

Alates eelmisest õppeaastast annab Suure-Jaani kool kaks korda aastas õpilastele ja kooli töötajatele kooli põhiväärtustest tulenevat käitumist tunnustavaid tiitleid. Tiitlid on nimetatud õpilaste, vanemate ja töötajate ettepanekute järgi. Teisel poolaastal esitati õpetajate ja õpilaste poolt nominendid kuues kategoorias.

Auhindade laureaadid valib õpetajatest ja õpilastest koosnev komisjon ning direktor kuulutab laureaadid välja 8. juunil.

“RÕÕMURAAS 2020” nominendid:

Kelly Haava; Mirleen Sarapson; Janar Ait; Mikk Siren; Kenneth Alto; Laura Ojasoo; Martha Konks; Aigar Vainaru; Keira Kraner.

“TERAVSILMNE MÄRKAJA 2020” nominendid:

Meeri Sarapson; Kelly Haava; Henri Grünberg; Merily Pollmann; Brita Olev; Geiti Ostra.

“JULGE HUNT 2020” nominendid:

Andra Jürmann; Kariine Kaal; Andre Liik; Mehis Must; Hanna-Liisa Kibe; Allar Arula; 6. a klassi õpilased (Maris Mankin; Carmen Markus; Annaliisa Nodapera; Lisandra Paltsmar; Sanna-Ly Pähklemäe; Eliise Raude; Birgit Roosipuu; Kertu Saksniit; Kirke Saksniit).

“KOOSTÖÖBOSS 2020” nominendid:

Andra Jürmann; Andre Liik; Merily Pollmann; Simona Brauer.

“AKTIIVNE ALGATAJA 2020” nominendid:

Andra Jürmann; Sindra Kabanen; Kalev Must; Janar Ait; Ruuben Reinkubjas.

“NUTIKAS KOKKUHOIDJA 2020” nominendid:

Kelly Haava; Mirleen Sarapson; Jan-Erik Veiper; Sander Šohirev; Merily Pollmann; Brita Olev; Gert Antson; Tanel Sepp.

“ETTEVÕTLIK ÕPETAJA 2020” nominendid:

Tauno Tilk; Suure-Jaani tegutsemiskoha söökla kollektiiv.

“JULGE HUNT 2020” nominendid:

Sirje Urbel.

“AASTA ALGATAJA 2020” nominendid:

Siivi Univer; Ly Uuetoa.

“AASTA ÜHENDAJA/KOKKUHOIDJA 2020” nominendid:

Siiri Kivisoo; Taive Murd.

“AASTA KOOSTÖÖLINE/KAASTEELINE 2020” nominendid:

Aurelika Reimann; Ene Adams; Krista Prinzmann; Taive Murd.

“AASTA RÕÕMUSTAJA 2020” nominendid:

Epp Välba; Vastemõisa tegutsemiskoha söökla kollektiiv.